Zapojte se

Oslovili Vás misijní filmové dokumenty a magazíny? Rádi byste se zapojili více do pomoci misijním zemím? Jste ochotni obětovat trochu svého času, dovedností nebo peněz pro misie? Je to možné, začít můžete již dnes. Věříme, že každý kdo chce pomoci, si vybere sobě vlastní způsob.

Uvítáme, pokud se jako aktivní podporovatelé misií stanete členy PMD. Přihlášení se ke členství nám pomáhá, abychom mohli být s lidmi více v kontaktu, mohli správně identifikovat jejich dary. Tímto způsobem zároveň vytváříme společenství lidí pomáhajících potřebným po celém světě. Členství neznamená žádné obtěžování nevyžádanými dopisy, pouze dvakrát ročně zasíláme zdarma Misijní zpravodaj, který informuje o aktuální misijním dění.

Veškerá naše činnost záleží na dobrovolné pomoci a ochotě lidí dobré vůle. Postupem času tak vznikly tradiční aktivity PMD, do kterých se lidé podle svých možností zapojují. Jsou to např. Misijní poutě, Misijní kongresy dětí, Horské klubání, Misijní jarmarky, Misijní štrúdlování a další. Přehled členských a tvořivých aktivit naleznete v prostředním sloupci, plánované misijní akce pak na webu missio.cz.